یاد یاران خیبری

شهدای بسیج مسجد اعظم امام خمینی ره

یاد یاران خیبری

شهدای بسیج مسجد اعظم امام خمینی ره

یاد یاران خیبری
شهدای بسیج مسجد اعظم امام خمینی (ره)

**********************************
پایــگاه مقاومـــت بـــسیــج شــــهدای خـــیبر
حوزه251علی بن ابیطالب(ع)- منطقه 17 تهران

**********************************
از کلیــه خانــواده معـزز شـــهدا ؛ دوســــتان و هـمرزمان شهــــدای مســجد تقاضا می گـردد هـــرگـونه مـطلب؛ وصـیت نامه ؛ زنــدگی نامه؛ عــکس ؛ خاطره و ... از شهدا را از طریق بخش نظرات در اختیار سایت قرار دهند.

یاد یاران خیبری

خاکریز فرهنگی خیبری ها

خادم الشهدای سایت
گلزار لاله ها
آخرین نظرات

امیر حاج امینی بیسیم‌چی گردان انصار لشگر ۲۷ در سال ۱۳۴۰ دیده به جهان گشود.

 شهید امیر حاج امینی یکی از ۴۰۰۰ شهید والامقام منطقه ۱۷ تهران ( دارالشهدای تهران) است.مزار این شهید در قطعه ۲۹ بهشت زهرای تهران واقع شده است

نقل قولی از برادر شهید:

روزی سرمزار امیر نشسته بودم دیدم جوانی با ظاهری حزب‌اللهی مانند کنار من آمد و گفت: «شما با این شهید نسبتی دارید؟!» گفتم: «من برادرش هستم»، او گفت: «حقیقتش من از اول مسلمان نبودم اما بنا به دلایلی به اجبار و به ظاهر مسلمان شدم اما قلباً مسلمان نشده بودم تا اینکه برحسب اتفاق عکس برادر شما را دیدم، وقتی عکس را دیدم حال عجیبی به من دست داد. انگار این عکس با من حرف می‌زد، پس از آن قلباً به اسلام روی آوردم و الآن مدتی است که هر پنج‌شنبه به اینجا می آیم.»- بهشت زهرا/ قطعه۲۹٫

وصیت نامه شهید امیر حاج امینی:

سلام بر خدا و شهیدان خدا و بندگان پاک و مخلص او.

بعد از مدت‌ها کشمکش درونی که هنوز هم آزارم می‌دهد، برای رهایی از این زجر، به این نتیجه رسیده‌ام و آن در این جمله خلاصه می‌شود: خدایا! عاشقم کن.

از این که بنده بد و گنه کار خدایم، سخت شرمنده ام و وقتی یاد گناهانم می افتم، آرزوی مرگ می کنم؛ ولی باز چاره ام نمی شود. به راستی که (ان الانسان لفی خسر) هیچ برگ برنده ای ندارم که رو کنم؛ جز این که دلم را به دو چیز خوش کرده ام؛
یکی این که با این همه گناه، دوباره مرا به سرزمین پاک و اخلاص و صفا و محبت باز گرداند؛ پس لابد دوستم دارد و سر به سرم می گذارد؛ هر چند که چشم دلم کور است و نمی بینم و احساسش نمی کنم؛ اگر چنین نبود، پس چرا مرا به این جا آورد؟
دوم این که قلبی رئوف و مهربان دارم و با همه بدی هایم، بسیار دلسوزم. لحظه ای حاضر به تحمل هر گونه رنجی می شوم؛ بله به این دو چیز دلم را خوش کرده ام.

پس ای پروردگار من! اگر دوستم داری که مرا به این جا آورده ای، پس مرا به آرزویم که… برسان و یا به این خاطر که نمی توانم باعث رنجش کسی شوم، پس بیا و مرا مرنجان و خشنودم کن و مرا با خودت… .

دنیا برای ضعیف نفسان، یک گرداب هلاکت است. اگر لحظه ای به خودمان واگذارده شویم، وای بر ما که دیگر نابودیمان حتمی است. خوشا آن کس که به یاری او، در این گرداب هلاک گردد.

ای حسین!
ای مظلوم کربلا!
ای شفیع لبیک گویان! ندای هل من ناصرت را من نیز لبیک گفتم (به خواست او) شفاعتم کن و مگذار در این گرداب هلاکت هلاک گردم و ای خدا… .

بسیار بد و ضعیفم و در مقابل گناه، یارای مقاومت ندارم؛ زیرا هنوز نشناختمت و حتی در راه شناختت نیز زحمت نکشیده ام؛ زیرا ضعیف و پایبند به این دنیایم و نمی توانم از خوشی ها و آسایش های محض و پوشالی این دنیا دل بکنم و در راه شناختت سختی کشم؛ سختی ای که پر از شیرینی و لذت است؛ ولی افسوس که این سختی و حلاوت نصیبم نمی گردد.

خالقا! تو را به خودت قسم، تو را به پیامبران و امامان زجر کشیده و معصومت قسم، بسیار عاشقم کن.
اگر چنین کنی که از دریای رحمت و کرامتت چیزی کاسته نمی شود و زیانی به تو نمی رسد.
همه آرزویم این است که ببینم از تو رویی
چه زیان تو را که من هم، برسم به آرزویی

اگر چنین کنی، دیگر هیچ نخواهم؛ چون همه چیز دارم. می دانم اگر چنین کنی، از این بند، رهایی یافته و دیگر به سویت پر… .
خدایا! دل شکسته و مهربانم را مرنجان.
تو خود گفتی که به دل شکستگان نزدیکم؛ من نیز دل شکسته دارم.

ای کسانی که این نوشته را یا بهتر بگویم این سوز دلم و این درد دل نمی دانم چه بگویم این تجربه تلخ و یا این وصیت نامه یا این پیام و یا در اصل این خواهش و تقاضای عاجزانه را می خوانید، اگر من به آرزویم رسیدم و دل از این دنیا کندم، بدانید که نالایق ترین بنده ها هم می توانند به خواست او به بالاترین درجات دست یابند؛ البته در این امر شکی نیست؛ ولی بار دیگر به عینه دیده اید که یک بنده گنه کار خدا به آرزویش رسیده است.

یا رب زِ کرم، بر من درویش نگر
هر چند نیَم لایق بخشایش تو
بر حال من خسته دل ریش نگر

حال که به عینه دیدید، شما را به خدا قسم، عاجزانه التماس و استدعا می کنم بیایید و به خاکش بیفتید؛ زار زار گریه کنید و امیدوار به بخشایش و کرمش باشید و با او آشتی کنید؛ زیرا بیش از حد مهربان و بخشنده است. فقط کافی است یک بار از ته دل صدایش کنید؛ دیگر مال خودتان نیستید و مال او می شوید؛ دیگر هر چه می کند، او می کند و هر کجا می برد، او می برد؛ ولی در این راه، آماده و حاضر به تقبل هر گونه سختی و رنج، همانند مظلوم کربلا حسین و پیامدار او زینب باشید؛ هر چند که سختی و رنج های ما در مقایسه با آنها نمی تواند قطره ای در مقابل دریا باشد. بله، خداگونه شدن، مشقات و مصائب دارد….

شنبه ۷/۴/۶۵
ساعت ۵ بعدازظهر
بنده مخلص و گنهکار، امیر حاج امینی


نظرات  (۲)

۲۱ بهمن ۹۲ ، ۱۳:۵۳ خرابات گریه

سعید جلیلی : در بحث هسته ای نه تکلیف بیشتر را می پذیریم نه حقوق کمتر را !!! اگر به حقوق هسته ای ما تعرض شود به سایر حقوق ما نیز متعرض می شوند !!! ما با تولید ۲۰٪ توانستیم سطح چانه زنی را بالا ببریم !!!

هاشمی رفسنجانی در جمع دانشجویان اصلاح طلب : در واقع در دل من همه حرفهای شما وجود دارد با این تفاوت که شما دانشجو ؛ جوان و آزادتر هستید اما باید با ملاحظاتی حرف بزنیم که بتوانیم به کارمان ادامه دهیم .

نیویورک تایمز : مردم "گرسنه" ایران در سالگرد انقلابشان ؛ در صف های طولانی غذا ایستادند !!!

وندی شرمن : "سبد کالایی" که به فقرا داده شد ؛ از پولی است که ما به ایران داده ایم .

آیت الله موحدی کرمانی : آنها از نجابت و روح آرام و متواضعانه وزیر خارجه ما سوء استفاده کردند ! وزارت خارجه باید در مقابله این متکبرین تکبر نشان دهد ! ایران به تهدید های نظامی آمریکا می خندد ! حداقل اگر ادب ندارید ادبیات مذاکره را رعایت کنید .

بی بی سی : آمریکا تحریم های خدمات ماهواره ای صدا و سیمای ایران را بطور موقت لغو کرد . ایران برای قطع پارازیت ها تضمین داد .

غرضی در برنامه شناسنامه : بعضی سیاسیون از جنگ خسته شده بودند اما می گفتند مردم خسته اند !!!!!!

بیانیه وزارت خارجه روسیه : اقدام تازه آمریکائی ها در تحریم از شرکت ها و افراد ؛ به اتهام همکاری با ایران ؛ غیر قابل قبول ؛ نقص آشکار توافق ژنو و قوانین بین المللی است .

سید علی خمینی : رهبری از ابتدا تا کنون بر اندیشه امام (ره) ایستاده اند . در انتخابات ۸۸ گفتم ، انتخابات باید تجلی دوستی باشد ؛ نه جنگ داخلی ! منحصر کردن انقلاب در آب و نان خیانت به انقلاب است ! بعضی به اشتباه معتقدند دوران امام (ره) تمام شده . در سفر به اردن (زمان انتخابات ۸۸) از جوانان این کشور سوال کردم که نظر شما احمدی نژاد است یا موسوی ؟ می گفتند احمدی نژاد ؛ چون معتقد بودند احمدی نژاد در مقابل اسرائیل است !

 

یا علـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ...

۰۹ بهمن ۹۲ ، ۲۳:۳۲ خرابات گریه

سلام ؛ امیر هستم فرزند شهید صدیق دربندی ...

 

بر حسب اتفاق و کاملا" تصادفی در فضای مجاز به عکس بابا برخوردم که دست بر قضا دوباره به شما رسیدم ... حقیقتا" لذت بردم ... آجرک الله و ایدک الله و حفظک الله ...

 

 

یا علـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ...

پاسخ:
سلام علیکم
ممنون

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی